TPLUS RFID Sektörünün lider ve öncü firmalarından biridir. Tekstil ve konfeksiyon uygulamalarında sayısız çözümler üretmiştir. İmalat, paketleme, sevkiyat, depolama ve mağazacılık tarafında uçtan uça çözümleri mevcuttur. Üstün deneyimli kadrosu ile gerek donanım ve gerekse yazılım tarafında anahtar teslim uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Uzman Kadro

Distribütörlüğünü yaptığımız bütün firmaların şirketimiz bünyesinde bir ürün müdürü çalışmaktadır. Sadece fikir almak maksadı ile bile olsa karşınızda gerek konuyu anlayabilecek ve gerekse size en doğru donanım ve yazılımı önerebilecek bir muhatap bulacaksınız. Yurtiçinde ve dışında sıkı eğitimlerden geçerek görevlerini uygulayan bu kişiler, size gerektiğinde sahada da detaylı saha incelemesi yapmada, pilot uygulamalarda bulunmaya ve gerekirse de alternatif ürün bulmaya yardımcı olacaklardır.

Köklü Geçmiş

TPLUS firmasının yönetimi 1985 senesinden beri, gerek profesyonel olarak ve gerekse kendi şirketlerinde, teknolojinin çeşitli alanlarında sayısız projelere imza atmış kişilerdir. Türkiye'nin önde gelen çok sayıda firmasında, donanım ve yazılım olarak binlerce ürün, on yıllardır müşterilerin hizmetinde kullanılmaktadır.

Uygun Çözüm

Kuruluş amacımız internetten günümüzde herkesin kolaylıkla ulaşabileceği ürünleri ithal edip, sıradan kar mantığıyla piyasaya sürüp, sonradan arkasında duramayacağımız bir sistem oluşturmak değildir. Amaç bir projenin gerektirdiği en kaliteli ürünü en hesaplı şartlara temin ederek, önce Türkiye genelindeki iş ortaklarımızın yüzünü kara çıkarmamak, aynı zamanda da buna bağlı olarak projelerin sıkıntısız hayata geçebilmelerini mümkün kılmaktır.

Copright 1985 - 2023 - TPlus | kupamedya.com