TPLUS LTD ŞTİ Tüm hakları saklıdır
BİZ KİMİZ
TPLUS firmasının yönetimi 1985 senesinden beri, gerek profesyonel olarak ve gerekse kendi şirketlerinde, teknolojinin çeşitli alanlarında sayısız projelere imze atmış kişilerdir.
Türkiye'nin önde gelen çok sayıda firmasında, donanım ve yazılım olarak binlerce ürün, on yıllardır müşterilerin
hizmetinde kullanılmaktadır.
FARKIMIZ NEREDE
Distribütörlüğünü yaptığımız bütün firmaların şirketimiz bünyesinde bir ürün müdürü çalışmaktadır. Sadece fikir almak maksadı ile bile olsa karşınızda gerek konuyu anlayabilecek ve gerekse size en doğru donanım ve yazılımı önerebilecek bir muhatap bulacaksınız.
Yurtiçinde ve dışında sıkı eğitimlerden geçerek görevlerini uygulayan bu kişiler,size gerektiğinde sahada da detaylı saha incelemesi yapmada, pilot uygulamalarda bulunmaya ve gerekirse de alternatif ürün bulmaya yardımcı olacaklardır.
NEDEN BİZİMLE ÇALIŞACAKSINIZ
Kuruluş amacımız internetten günümüzde herkesin kolaylıkla ulaşabileceği ürünleri ithal edip, sıradan kar mantığıyla piyasaya sürüp, sonradan arkasında duramayacağımız bir sistem oluşturmak değildir.
Amaç bir projenin gerektirdiği en kaliteli ürünü en hesaplı şartlara temin ederek, önce Türkiye genelindeki iş ortaklarımızın yüzünü kara çıkartmamak, aynı zamanda da buna bağlı olarak projelerin sıkıntısız hayata geçebilmelerini mümkün kılmaktır.
Haberler